Для усамітнених прогулянок по водній гладінні підійде надійний і компактний гребний надувний човен Bark B-190. Міцний надувний човен зі щільного ПВХ стійко переносить удари та зіткнення з корчою або нерівною кам'янистою поверхнею.
Весла водного судно зроблені у формі лопатки. Такий тип веселощів зручний під час переміщення по заростям і на відмелях. Васла не мають вимикань.
Човен слугуватиме довше та не втратить своєї привабливості, якщо стежити за її збереженням і тримати в чистоті. Висушіть після використання плавальний засіб і складіть у чохол для зберігання.
Одна людина з легкістю зможе зібрати та розібрати човен B-190. Складаний човен поміщається в спеціальний чохол і транспортується в багажному відділенні навіть велосипеда. Чохол для транспортування човна можна носити на плечах або в руках (10 кг). Гребібний човен сподобається мисливцям, рибалкам і туристам своєю компактністю й малою вагою. У човні зручно рибалити й полює в положенні сидячи.
Гребібний одномісний надувний човен B-190 від українського виробника Барк — це чудове поєднання високої якості за доступною вартістю.
![]() | Надувні човни BARK B-190 — одномісні надувні човни. Компактні надувні човни Барк B-190 чудово підійдуть для одиночної риболовлі. Надувна гребний човен компактний, легкий, маневрений і цілком комфортабельна для однієї людини. |
Збільшений «порівнювально зі стандартом» діаметр балонів гарантує більшу плавучість, стійкість.
Надувний човен Барк B-190 не вимагає реєстрації в Реєстрації судноходства України. | ![]() |
| Довжина зовнішня (см): | 190 |
| Ширина зовнішня (см): | 100 |
| Довжина внутрішня (см): | 130 |
| Ширина внутрішня (см): | 52 |
| Діаметр балона (см): | 28 |
| Щільність ПВХ човна (г/м2): | 800 |
| Щільність ПВХ дна човна (г/м2): | 900 |
| Кількість гермовідсеків: | 2 |
| Пасажировмісність: | 1 |
| Вантажність (кг): | 160 |
| Максимальна потужність мотора (л.с.): | 2.2 |
| Габарити паковання (В/Ш/Г см): | 80/40/30 |
| Вага комплекту (кг): | 10 |
| Тип вимик: | без вимик |
| Тип веселих: | пластикові гребки |
| Колір типово: | зелений |
| Комплектація човна Барк 190 | |
| Лодка: | 1 |
| Сидіння: | 1 |
| Насос механічний: | 1 |
| Ремкомплект: | 1 |
| Сумка упаковочная: | 1 |
| Гребки: | 2 |
| Посібник користувача: | 1 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір гнадувних човнів Барк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 100 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 10 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Насос, Ремкомплект |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте












