Для риболовлі та усамітнених прогулянок узбережжям підійде надувний гребний човен B-210. Український виробник надувних суден Барк зумів створити човен, який за своєї невисокої вартості має високі технічні показники та ходові характеристики. Надувний човен вміщує в себе одну людину та його багаж. Компактний і легкий човен добре керується, маневрений на ділянках будь-якої складності. Функціональні весла дають змогу керувати човником, без особливих зусиль і навичок керування водним судном. Три днищові слані дають змогу рибалити й полювати в положенні стоячи. Верх надувного човна виготовлений із матеріалу ПВХ, стійкого до стирання, ударів і пошкоджень. Надувний човен не зможе пошкодити коряги та гострі камені на березі. Розбирання та збирання B-210 займає кілька хвилин. Зклавши човен у спеціальний чохол, можна нести його в руках або за плечима. Зручні лямки чохла та мала вага човна дають змогу транспортувати човен громадським транспортом. Що б човен слугував довго, необхідно просушувати його після використання. Зберігати човен можна в складеному стані в будь-якому приміщенні з невисокою вологістю повітря.
![]() | Надувні човни BARK B-210 — одномісні надувні човни. Компактні надувні човни Барк B-210С чудово підійдуть для одиночної риболовлі. Надувна гребний човен компактний, легкий, маневрений і цілком комфортабельна для однієї людини. |
Збільшений «порівнювально зі стандартом» діаметр балонів гарантує більшу плавучість, стійкість.
| Три слані дають змогу досить впевнено стояти в човні. Пересувне сидіння полегшує оптимальний розподіл ваги, додає комфортності. Надувний човен Барк B-210 не потребує реєстрації в Реєстрації судноходства України. | ![]() |
|
Технічні характеристики
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір гребних надувних човнів Барк «BARK»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 117 см |
| Діаметр балона | 32 см |
| Вантажопідйомність | 170 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 14.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Тип весел | Комбіновані (пластик+алюміній) |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса












