Одна з найпопулярніших човнів у своєму класі — гребний човен Bark B-220C сподобається своєю компактністю й багатофункціональністю. Судно візьме на свій борт одну людину та її багаж. Днищеві слані дають можливість розміститися в човні з максимальним комфортом. Слані мають протиковзне покриття і кріпляться між човновими балонами, що виключає їхнє зміщення й надає конструкції судно додаткової жорсткості та стійкості. Одномісне судно Барк B-220C активно використовується під час рибної ловлі та полювання на відмелях і в зарослях очерету. Судно можна буксирувати за допомогою буксирувальної ручки, яка розташована по центру носової частини. Водне судно підійде для невеликих водойм, де немає сильного перебігу та хвиль. Високоякісний матеріал ПВХ, з якого виготовлений човен, добре витримує удари, і ковзання нерівною поверхнею відмелі. Догляд за човником нескладний. Витерши насухо, човен зберігають у складеному вигляді в спеціальному мішку. Транспортувати човен надувний Барк 220с можна в багажнику автомобіля або в громадському транспорті в рюкзаку. Неттяжний та компактний човен Bark B-220C має високі технічні характеристики та прийнятну вартість.
![]() | Надувний човен BARK B-220C обладнаний днищовим слан'ям. Легкість і компактність упаковки надувного човна BARK B-220C роблять можливим транспортування човна однією людиною. Надувний човен Барк В-220С не вимагає реєстрації в Реєстрації судноходства України. |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 1 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Слань днищова — 2 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір гребних надувних човнів Барк «BARK»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 115 см |
| Діаметр балона | 30 см |
| Вантажопідйомність | 197 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Тип весел | Комбіновані (пластик+алюміній) |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса













