Для водних подорожей і спортивного відпочинку на воді підійде гребний надувний човен B-230С від Bark. Човен має гарну вантажопідіймальність, у ній із комфортом розташовуються дві людини та їхній маленький багаж. Днищові слані з покриттям, що запобігає покриттю, дають змогу стояти в човні та ставити на її дно важкі вантажі. Двомісний гребний човен має гарну плавучість і легко керується однією людиною. Буксувальна ручка дає змогу зручно закріпити судно для буксирування. Судно B-230С має високу стійкість завдяки високому борту. Збільшений борт дає змогу безпечно експлуатувати судно у водоймах невеликих і середніх розмірів, що дає змогу використовувати під час прогулянок, риболовлі або полювання. Надувний човен добре Барк має малу зсідання, що дає можливість легко переміщатися в ньому за заростям очерету та великим відмелям. Матеріал ПВХ стійко переносить дію хімічних речовин, механічні пошкодження й удари. Скласти та транспортувати човен можна зусиллями однієї людини. Компактний та легкий надувний човен поміщається в рюкзаку або в багажному відділенні автомобіля.
![]() | Надувні човни BARK B-230С — двомісні надувні човни. Компактні надувні човни Барк B-230С чудово підійдуть для риболовлі. Збільшений «порівнювально зі стандартом» діаметр балонів гарантує більшу плавучість, стійкість. Три рейкових настили дають змогу досить впевнено стати в човні. Надувний човен Барк B-230С не потребує реєстрації в Реєстрації судноходства України. |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Рейковий настил – 3 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір гребних надувних човнів Барк «BARK»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 124 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Тип весел | Комбіновані (пластик+алюміній) |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса












