Човен виготовлений із матеріалу ПВХ, який стійкий до солоної води, впливу хімічних речовин і бензину. Щільний шар ПВХ тканини захищає поверхню човна від проколювання та стирання.
Гарну жорсткість днищу човна забезпечують п'ять сланей. У човні можна розташуватися з комфортом, жорстке дно дає можливість спокійно стояти. Модель забезпечена захистом від бризок, які утворюються під час швидкого ходу водного судна. Від стирання, під час витягування судно на берег і під час транспортування причепом, човен захищають надійні молдинги. На човен є можливість встановити навісний тент, який буде чудовим захистом від палючого сонця й дощу.
Міцний і стійкий човен Барк BT 270 слугуватиме вам довго. Для збільшення терміну експлуатації човна стежте за її чистотою та просушуйте після використання.
Моторний човен Барк BT 270 — гарний вибір для мисливців і рибалок, а також прасних прогулянок по воді.
![]() | Моторний надувний човен Барк BT-270 виготовлений із ПВХ матеріалів. Вантажність кг 233 Щільність матеріалу човники г/м2 950 Щільність матеріалу дна човна г/м2 1100 Потужність двигуна к.с. 3,3 Вага човна в комплекті кг 26,5 |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Слань днищова — 5 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 233 кг |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 26.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.3 к. с. |
| Допустима вага мотора | 19 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка-чохол для перенесення












