У своїй лінійці, човен Bark BT 330, найгабаритніший надувний човен із жорстким днищем. На судно можна встановити двигун потужністю до 8 лс, такої потужності вистачить, щоб розігнати човен до 28 км на годину.
Судно легко керується й стійко поводиться на воді вчасно негоди. Човен легко переміщається як під мотором, так і під веслами. Під час шторму високий борт корабля здатний стати захистом від хвиль і бризок води. Піднята носова частина судна полегшує переміщення навіть за сильного, поривчастого вітру.
Надувний каловий човен виготовлений із п'ятишарового ПВХ, за допомогою спеціальної технології. ПВХ не зіпсується під час контакту з бензином і олією, не вигорить на сонці та довго не втратить свою зовнішню привабливість і функціональність.
Моторний човен Барк BT 330 сподобається туристам, рибалкам і мисливцям. Конструкція човна дає змогу виходити на режим глісування. Три герметичні відсіки забезпечують судну та його пасажирам підвищений рівень комфорту й безпеки. Човен має тривалий термін експлуатації.
Компактне та зручне судно, у складеному стані, здатне вміститися в автомобільному багажнику.
![]() | Чотиримісний моторний надувний човен BARK BT-330, виготовлений із ПВХ матеріалів. Габарити 330х160*40 Вантажність кг 430 Щільність матеріалу човна г/м2 950 Щільність матеріалу днища човна г/м2 1100 Кількість гермовідсеків 3 Потужність двигуна к.с. до 8 Вага човна в комплекті кг 41 |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Слань днищова — 7 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 330 см |
| Ширина | 160 см |
| Діаметр балона | 40 см |
| Вантажопідйомність | 430 кг |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Загальна вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 130 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 8 к. с. |
| Допустима вага мотора | 38 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса












