Тримісний моторний надувний човен Bark (Барк) ВN 310S (з жорстким дном і надувним кільсоном)
- Немає в наявності
- Код: Код0К460
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зупиніть свій вибір на надувному човні фірми Барк ВN 310S з надувним і килем і жорстким дном. Роздільні надувні відсіки корабля, повністю ізольовані один від одного, човен неможливо потопити. Матеріал ПВХ, з якого виготовлений надувний корабель, містить армовану сітку, сітка надає матеріалу особливу пружність і міцність. Човен стійко переносить будь-який зовнішній вплив: удари, подряпини, дія хімічних речовин і прямі сонячні промені. Плавальний засіб має гарну маневровість і прохідність, що особливо важливо під час риболовлі та полювання. Жорстке дно дає змогу рибалити та відпочивати стоячи в човні. Човен, обладнаний надувним кілем, має підвищену курсову стійкість. Судно швидко набирає швидкість завдяки потужному мотору та легко керується. Швидкий вихід на режим глісування дає змогу зменшити витрату палива. Спортсменам, рибалкам і мандрівникам сподобається модель ВN 310S від Bark. Судно чудово показує себе на практиці та має доступну вартість. Надувний човен 310S підійде для водойм різної складності. Човен не вимагає спеціального догляду. Після використання, її досить очистити від бруду, витерти та просушити.
![]() | Киловий гумовий човен із жорстким дном Bark BN-310S вважається одним із найшвидших і маневрених у цьому сегменті. Вантажність кг 340 Щільність матеріалу човна г/м2 1100 Щільність матеріалу днища човна г/м2 1100 Кількість гермовідсеків 3 Вантажність кг 340 Потужність двигуна к.с. до 10 Вага човна в комплекті кг 50 |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 2 | ||
![]() | Жорстке дно — 1 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 140 см |
| Діаметр балона | 40 см |
| Вантажопідйомність | 340 кг |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Загальна вага | 25 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Клапан для зливу води, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 110 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 10 к. с. |
| Допустима вага мотора | 42 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття жорсткого дна |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса










