

Тримісний гребний надувний човен Bark (Барк) В-280NP (з навісним транцем)
- Немає в наявності
- Код: Код0К473
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний човен Bark В-280NP
- Габарити см 280х135 Ø36
- Кількість гермовідсеків 2
- Пасажировмісність 3
- Вантажність, кг 287
- Потужність двигуна 3 к.с.
- Вага комплекту, кг 24
- Габарити паковання, см 100x40x35
- Щільність матеріалу 850 г/м2
- Гарантія 3 роки
- Колір основний зелений. Варіанти колірних рішень сіро-білий, чорний, червоний, жовтий, камуфляж.
- Комплектація:
- Човен надувний 1
- Навісний транець Є
- Слань днищова 3
- Сидіння 1
- Насос 1
- Весла 2
- Ремкомплект 1
- Сумка пакувальна 1
- Посібник з експлуатації 1
- Сертифікат малого судна 1
Ознайомитися з усім асортиментом гребних надувних човнів Барк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 135 см |
| Діаметр балона | 36 см |
| Вантажопідйомність | 320 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Транець | Навісний |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 24 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
| Допустима вага мотора | 18 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса



