Новинка 2010 року — підвісний човновий мотор Honda BF 60 AK LRTU розширює ряд 4 тактних інжекторних двигунів. У цьому моторі реалізовані унікальні технологи
Є першим Honda BF60 підвісним двигуном 60 кінських сил діапазоні. З водяним охолодженням трициліндровий двигун (єдиним у своєму класі) надає власникам човнів із дуже економні та звук спокійної їзди та чудове прискорення. Двигун у поєднанні з електронним керуванням системою впорскування палива (PGM-FI), запатентована Хонди "Підвищений Низький крутний момент" системи (BLAST) обтічний корпус і механізм. Крім того, нові BF60-mallieissa також обідніх сумішей технологій (Ecomo), який на великій швидкості, щоб поліпшити економію палива до 13 відсотків, порівнюючи з іншими 60-силильним підвісним двигуном.
| Двигун | |
| Тип | 4-тактний SOHC 3 Cylinder/12 клапани |
| Зміщення | 998 куб (61,0 кубічних дюймах) |
| Діаметр циліндра та хід | 73 мм х 79,5 мм (2,9 х 3,1 дюйма) |
| Повний діапазон обертів дросельної заслінки | 5000-6000 RPM |
| Номінальна потужність | 60 л.с. @ 5500 RPM |
| Система охолодження | З водяним охолодженням |
| Подавання палива | Програмовний вприск палива |
| Система запалювання | Мікрокомп'ютер Запрограмований |
| Система запуску | Електричний |
| Вичерпувати | Через концентратор |
| Смазка | Олійний відстійник |
| Комплектація Range | -4 ° до +16 ° |
| Діапазон нахилу | 60 ° |
| Кут повороту (в порт і знову на правий борт) | 30° віддалених, 50° кермо |
| Ездить | |
| Передатне число | 2.07:1 |
| Перемикання передач | FNR |
| Обладнання | |
| Генератор змінного струму (електричний пуск) | 22-Amp |
| Заряджання батареї живлення | 17 А |
| Пропеллер | Необов'язковий |
| Потужність Tilt | Недоступно |
| Комплектація живлення і Tilt | Стандарт |
| Газ Assisted Tilt | Недоступно |
| Оповіщення тиску оливи | Стандарт |
| Температура сповіщення | Стандарт |
| Rev-Limiter | Стандарт |
| Спідметр Pickup | Стандарт |
| Розміри | |
| Габаритна ширина | 417 mm/16.4 дюйма |
| Суха вага | |
| L-Type | Kg/239 108 кг. |
| X-Type | Kg/251 114 кг. |
| Висота транця | |
| Тип L | 521 мм/20 дюймів |
| X Type | 648 mm/25 дюймів |
Порівнювальна характеристика
Побачити повний асортимент Японських 4-тактних човнових моторів Honda (Хонда)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: 261 460 ₴



Відправка з 12 травня 2026
