Підвісний човновий мотор Honda BF 90 DK2 LRTU пропонує найдосконаліші технології, які використовуються в автомобільній техніці Honda
Сучасні технології моди. Підвісний човновий мотор, який є сила, економія палива та неперевершений дизайн.
Honda розробила нову систему керування двигуном дає дивовижне прискорення негайно переміщати важкі вантажі з, і унікальний клапан VTEC система керування забезпечує особливо високі рівні крутного моменту та потужності у всіх діапазонах швидкостей.
Водночас, коли Honda двигунів і їх збільшенні ефективності, це дасть змогу неабияк скоротити витрати палива. Електронні Порт BF90 автора впорскування палива (EFI) і kolmitiejähdytysjärjestelmä зробити його найекономнішим у своєму класі.Кромі того, викиди менш ніж на 20% нижчі, ніж більшість її конкурентів чотиритактними двигунами.
Honda BF90 є найлегшим підвісним двигуном у своєму класі, маленький розмір і гарний обтічний дизайн.
Honda BF90-технології:
- Вибух імпульс — Розширене засідання в сидінні
- Завантажити найкращі у своєму класі потужності
- Клапан VTEC-система керування забезпечує оптимальну продуктивність у всіх швидкісних діапазонах
- EFI — електронний monipisteruisku тримати низьку витрату
- Бідна суміш оптимізує продуктивність/споживання
- Високопродуктивний редуктор для зменшення розбризкування й водостійкості
- Kolmitiejähdytysjärjestelmä продовжити термін експлуатації двигуна неабияк
- SOHC-структури (однім верхнім кулачок) з найкращим крутним моментом і ефективністю
Гідравлічний підіймач, чотиритактний силовий блок із системою газорозподілу VTEC, мала вага, програмована система впорскування палива — ось далеко не повний перелік конструктивних і технологічних особливостей мотора. У конструкції двигуна застосовуються такі рішення, що оптимізують робочі характеристики:
| Двигун | |
| Тип | 4-тактний SOHC 4 Cylinder/16 клапани |
| Зміщення | 1496 куб.см (91,4 кубічних дюймах) |
| Діаметр циліндра та хід | 73 мм х 89,4 мм (3,0 х 3,5 дюйма) |
| Повний діапазон обертів дросельної заслінки | 5,300-6,300 RPM |
| Номінальна потужність | 100 л.с. @ 5800 RPM |
| Система охолодження | З водяним охолодженням |
| Подавання палива | Програмовний вприск палива |
| Система запалювання | Мікрокомп'ютер Запрограмований |
| Система запуску | Електричний |
| Вичерпувати | Через концентратор |
| Смазка | Олійний відстійник |
| Комплектація Range | -4 ° до +16 ° |
| Діапазон нахилу | 68 ° |
| Ездить | |
| Передатне число | 2.33:1 |
| Перемикання передач | FNR |
| Обладнання | |
| Генератор змінного струму (електричний пуск) | 44 Amp |
| Заряджання батареї живлення | 35 Amp |
| Пропеллер | Необов'язковий |
| Потужність Tilt | Недоступно |
| Комплектація живлення і Tilt | Стандарт |
| Газ Assisted Tilt | Недоступно |
| Оповіщення тиску оливи | Стандарт |
| Температура сповіщення | Стандарт |
| Rev-Limiter | Стандарт |
| Спідметр Pickup | Стандарт |
| Розміри | |
| Габаритна ширина | 480 mm/18.9 дюйма |
| Суха вага | |
| L-Type | Kg/359 163 кг. |
| X-Type | Kg/365 166 кг. |
| Висота транця | |
| Тип L | 508 мм/20 дюймів |
| X Type | 635 mm/25 дюймів |
Порівняльна характеристика 100 л.с.
Побачити повний асортимент Японських 4-тактних човнових моторів Honda (Хонда)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 12 травня 2026
