VTEC ® технологія: Плавне прискорення та силу. Multi-порт Запрограмований запалювання палива: Висока продуктивність. 3-смугова система охолодження:
Honda BF150 є передовою технологією, найефективнішим і найекономнішим у своєму класі підвісним мотором. Так що можете сміливо йти в морі й зосередитися на здійсненні човнах.
Двигунів більше двох у тій самій
розробленою системою VTEC Honda клапана і водночас впускний колектор muuttuvaportaisen дає змогу двигуну походить від двох іншого характеру. Підвісний мотор на низьких обертах забезпечує високий крутний момент, прискорення є найкращим. Центральний раунд високого BF150 тури зміна характеру kilpamoottorimaiseksi високої tehopakkaukseksi вихід. Двигун чудово працює з усіма діапазонами швидкостей
Найкраща економія палива
Honda BF150 є першим LAF (лінійний Air-Fuel) Датчик обладнаний підвісним мотором. LAF датчик безперервно вимірює співвідношення паливно-повітряної суміші.Двіжувач керуюча електроніка для регулювання співвідношення суміші зі змінною швидкістю й навантаженням. Ця технологія забезпечує рекордно низьку витрату палива, без шкоди для продуктивності. Новий BF150 споживає на 15% менше палива, ніж порівнянний двотактний безпосередній уприскувач підвісним мотором і аж 45% менше палива, ніж аналогічний звичайним двотактним мотором.
Нова хвиля Motor Technology про
нових BF150 підвісним двигуном мають бути насиченими компромісами в продуктивності та зручності керування. Коробка передач працює чітко та легко, тому система керування двигуном легко. Два балансування валів вібрації й тиху роботу, забезпечуючи найкраще у своєму класі простоти використання.
| Двигун | |
| Тип | 4-тактный, DOHC, 4 клапана Cylinder/16 |
| Зміщення | 2354 куб. см (144 кубічних дюймів) |
| Діаметр циліндра та хід | 87 мм х 99 мм (3,4 х 3,9 дюйма) |
| Повний діапазон обертів дросельної заслінки | 5000-6000 RPM |
| Номінальна потужність | 150 л.с. @ 5500 RPM |
| Система охолодження | З водяним охолодженням |
| Подавання палива | Програмовний вприск палива |
| Система запалювання | Мікрокомп'ютер Запрограмований |
| Система запуску | Електричний |
| Вичерпувати | Через концентратор |
| Смазка | Олійний відстійник |
| Комплектація Range | -4 ° до +16 ° |
| Діапазон нахилу | 72 ° |
| Ездить | |
| Передатне число | 2.14:1 |
| Перемикання передач | FNR |
| Обладнання | |
| Генератор змінного струму (електричний пуск) | 51 Amp |
| Заряджання батареї живлення | 30 А (1000 RPM), 40 Amp (2000 + RPM) |
| Пропеллер | Необов'язковий |
| Потужність Tilt | Недоступно |
| Комплектація живлення і Tilt | Стандарт |
| Газ Assisted Tilt | Недоступно |
| Оповіщення тиску оливи | Стандарт |
| Температура сповіщення | Стандарт |
| Rev-Limiter | Стандарт |
| Спідметр Pickup | Стандарт |
| Розміри | |
| Габаритна ширина | 580 mm/22.8 дюйма |
| Суха вага | |
| L-Type | Kg/478 217 кг. |
| X-Type | Kg/485 220 кг. |
| Висота транця | |
| Тип L | 508 мм/20 дюймів |
| X Type | 635 mm/25 дюймів |
| X Type | 635 mm/25 дюймів |
Побачити повний асортимент Японських 4-тактних човнових моторів Honda (Хонда)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Система змащення | Мокрий піддон |
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 12 травня 2026
