Велика Об'єм 3,6 літра V6 BLASTTM: Отримує корпуси на літаку швидше. Окремі подвійні ланцюги повітря для високої продуктивності Amp + Зарядка: доповнювач
Нова Honda BF250 є флагманською perämoottorimaliston. Унікальний, прямий впуск повітря (на вході повітря директорів) і підвісних човнових моторів Honda VTEC і характерні BLAST-подібних системах для того, щоб BF250 підвісним двигуном у своєму класі, як в ефективності економіки відповідно до — нове. Відомий палива Хонди ін'єкції, Ecomo-повідної суміші технології та гідродинамічних Висока продуктивність корпус редуктора для забезпечення 3,6-літрового двигуна V6, малою витратою палива. Технічний вміст вінчає елегантний і витончений, новий дизайн Honda.
Honda BF250 технології:
- BLAST імпульс — Розширене засідання в сидінні
- Пряме впускного повітря — прохолодне та hapekkaampaaa паливної суміші
- PGM-FI — найпрогресивніше розпилення палива в
- Ecomo — на обідньій суміші технологій, оптимізованих повітряно-паливної суміші
- Передові, vähävastuksinen Висока продуктивність корпус редуктора
- Унікальні можливості простою регулювальний ефективний зарядний пристрій (90 ампер).
| Двигун | |
| Тип | 4-тактний, SOHC, 60 ⁇ V6, 24 Valve |
| Зміщення | 3583cc (219 кубічних дюйми). |
| Діаметр циліндра та хід | 89 X 96 мм |
| Повний діапазон обертів дросельної заслінки | 5300 - 6300 RPM |
| Номінальна потужність | 250 л.с. за 5800 RPM |
| Система охолодження | З водяним охолодженням |
| Подавання палива | Програмовний вприск палива |
| Система запалювання | Мікрокомп'ютер Запрограмований |
| Система запуску | Електричний |
| Вичерпувати | Через концентратор |
| Смазка | Олійний відстійник |
| Комплектація Range | -4 ° до +16 ° |
| Діапазон нахилу | 72 ° |
| Ездить | |
| Передатне число | 2.00:1 (24/12) |
| Перемикання передач | FNR |
| Обладнання | |
| Генератор змінного струму (електричний пуск) | 90-Amp (1118 Вт) |
| Заряджання батареї живлення | 60 А (756 Вт) |
| Пропеллер | Необов'язковий |
| Потужність Tilt | Недоступно |
| Комплектація живлення і Tilt | Стандарт |
| Газ Assisted Tilt | Недоступно |
| Оповіщення тиску оливи | Стандарт |
| Температура сповіщення | Стандарт |
| Rev-Limiter | Стандарт |
| Спідметр Pickup | Стандарт |
| Розміри | |
| Габаритна ширина | 625 mm/24.6 дюйма |
| Суха вага | |
| L-Type | 272 кг — 600 кг. |
| X-Type | 278 кг — 613 фунтів |
| XX-Type | 282 кг - 622 кг. |
| Висота транця | |
| Тип L | 508mm/20 дюйма |
| X Type | 635mm/25 дюйма |
| XX типу | 762mm/30 дюйма |
Побачити повний асортимент Японських 4-тактних човнових моторів Honda (Хонда)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Система змащення | Мокрий піддон |
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 12 травня 2026
