Алюмінієвий човен Smartliner 150 призначений для всепогодної експлуатації на річках або в прибережних водах.
| ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | 150 |
| Довжина | 4,50 м |
| Промінь | 1,94 м. |
| Глибина | 0,89 м |
| Вага | 186 кг |
| Максимум обличчя шапку. | 5 |
| Максимум Двигун кВт | 26,1 кВт |
| Максимум л.с. | 35 л.с. |
| Максимум Вага двигуна | 82 кг |
| Ноги (кут транця 13°) | L |
| Товщина кнопок | 2 мм |
| Сторони товщини | 2 мм |
| Товщина транця | 3 мм |
| Категорія | C |
Стандартна комплектація:
- посилений фібергласовим пакетом алюмінієвий корпус
- 2 пасажирські сидіння
- 1 носова та 2 кормові швартові качки
- носова вушка для буксирування
- тримачі весла
- трацева накладка
- зливний штуцер
- пристосування для встановлення паливного бака
Подивитися повний асортимент алюмінієвих моторних СмартЛінер (Smartliner)
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






