Чотиримісний моторний надувний човен Bark (Барк) ВN 360S (з жорстким дном і надувним кільсоном)
- Немає в наявності
- Код: Код0К626
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний моторний човен Барк ВN 360S з потужним двигуном підійде для водних подорожей на дальні відстані. Можливість виходу судна на режим глісування істотно зменшує витрату палива. Човен виготовлений із ПВХ, посиленого армованою сіткою. ПВХ — це зносостійкий матеріал, який практично неможливо пошкодити. Поверхня човна не пошкодитися під час складного причарування до крутого берега. Суцільне дно поєднане з кільсоном. Ніс човна закот до верху, така конструкція підвищує ходові якості корабля та його стійкість на неспокійній воді. На сильних хвилях човником зручно керувати й маневрувати. Жорстке складане дно дає змогу людині стояти в човні та розміщувати на її дні важкі предмети. Плавальне судно має чудову вантажність і місткість. У човні з комфортом розмістяться чотири людини та їхній вантаж. Водне надувне судно ВN 360S зручно перевозити в багажнику легкої машини. У складеному стані човен не займає багато місця й поміщається в спеціальний мішок. Після користування надувний човен необхідно витерти насухо та скласти.
![]() | Моторний калієвий човен Bark BN-360S має стійке жорстке дно, стаціонарний жорсткий транець, розрахований на підвісний двигун до 25 л, а також надувний кіль. Все це забезпечує човні маневровість, швидкість і плавність ходу навіть за сильних хвиль. Виготовлений надувний човен із ПВХ, тому йому нестрашні механічні пошкодження, ультрафіолет і солона вода. Купивши килевий човен із жорстким дном Барк, ви гідно оціните його місткість, стійкість і швидкість, адже ця модель розроблена спеціально для активного відпочинку. |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 2 | ||
![]() | Жорстке дно — 1 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 360 см |
| Ширина | 150 см |
| Діаметр балона | 45 см |
| Вантажопідйомність | 600 кг |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Загальна вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 150 см |
| Ширина у складеному вигляді | 60 см |
| Висота в складеному вигляді | 50 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 25 к. с. |
| Допустима вага мотора | 76 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття жорсткого дна |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: сумка для перенесення










