Шестимісний моторний надувний човен Bark (Барк) ВN 390S (з жорстким дном і надувним кільсоном)
- Немає в наявності
- Код: Код0К627
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Моторний надувний човен Барк ВN 390S обладнаний жорстким днищем, який зміцнює конструкцію човна та робить її стійкішою й маневрнішою на воді. Піднятий ніс плавального корабля дає можливість плавного ходу за високої хвилі. Відбійники захистять водне судно від ударів і пошкоджень під час складного швартування й вбережуть пасажирів від бризок води під час руху на великій швидкості. У надувному човні комфортно розміщене, жорстке набірне дно дає змогу пасажирам стояти на повний зріст. Судно на шість місць добре набирає швидкість і може за лічені хвилини вийти на режим глісування. Глісування дає змогу знизити витрату палива та збільшити час перебування на воді. Кіль забезпечує моторному човні Bark BN 390S додаткову стійкість під час сильних хвиль у разі негоди. Надувний кільсон зроблений із міцного матеріалу, який не рветься й не проколюється. Надувне судно зроблене з міцного матеріалу ПВХ. Армована сітка, яка є в складі ПВХ, оберігає поверхню корабля від стирання та механічних пошкоджень. Матеріал не боїться солоної води, не псується від впливу хімічних елементів і яскравих сонячних променів.
![]() | Гостроносий надувний човен Bark BN-390S — один із найпопулярніших моделей. Це й не дивно, адже гумовий калієвий човен швидко виходить на глісування. Вона маневрена, містка, швидка та стійка. Чудові ходові характеристики килевого човна пояснюються наявністю надувного кіля, жорсткого дна та стаціонарного трансу, на якому можна закріпити мотор потужністю до 25 л.с. Купивши човен із жорстким дном, ви зможете рибалити стоячи та насолоджуватися риболовлею зі спінінгом. |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 2 | ||
![]() | Жорстке дно — 1 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 176 см |
| Діаметр балона | 45 см |
| Вантажопідйомність | 670 кг |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 6 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 6 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Загальна вага | 45 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Клапан для зливу води, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 160 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 25 к. с. |
| Допустима вага мотора | 76 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття жорсткого дна |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










