Восьмимісний моторний надувний човен Bark (Барк)BT 420S (з жорстким дном і надувним кільсоном)
- Немає в наявності
- Код: Код0К628
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
![]() | Моторний калієвий човен Bark BT-420S розрахований на 8 осіб, підійде не тільки для риболовлі, але й для водного туризму. Щільність матеріалу човна г/м2 1100 Щільність матеріалу днища човна г/м2 1100 Кількість гермовідсеків 5+1 Вантажність кг 740 Потужність двигуна к.с. до 30 Вага човна в комплекті кг 80 |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 3 | ![]() | Сумка пакувальна — 2 | ||
![]() | Жорстке дно — 1 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 180 см |
| Діаметр балона | 47 см |
| Вантажопідйомність | 740 кг |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 5 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 6 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Загальна вага | 43 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Клапан для зливу води, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 160 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 30 к. с. |
| Допустима вага мотора | 79 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття жорсткого дна |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: 2 сумки для перенесення










