

Одномісний гребний надувний човен Bark (Барк) B-190D з рухомим сидінням
- Немає в наявності
- Код: Код0К676
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Для унікальних прогулянок по водній гладінній гладінній підійде надійний і компактний гребний надувний човен Bark B-190D. Міцний надувний човен зі щільного ПВХ стійко переносить удари та зіткнення з корчою або нерівною кам'янистою поверхнею.
Весла водного судно зроблені у формі лопатки. Такий тип веселощів зручний під час переміщення по заростям і на відмелях. Васла не мають вимикань.
Човен слугуватиме довше та не втратить своєї привабливості, якщо стежити за її збереженням і тримати в чистоті. Висушіть після використання плавальний засіб і складіть у чохол для зберігання.
Одна людина з легкістю зможе зібрати та розібрати човен B-190D. Складаний човен поміщається в спеціальний чохол і транспортується в багажному відділенні навіть на велосипеді. Чохол для транспортування човна можна носити на плечах або в руках (10 кг). Гребібний човен сподобається мисливцям, рибалкам і туристам своєю компактністю й малою вагою. У човні зручно рибалити й полює в положенні сидячи.
Гребібний одномісний надувний човен B-190D від українського виробника Барк — це чудове поєднання високої якості за доступною вартістю.
![]() | Надувні човни BARK B-190D — одномісні надувні човни. Компактні надувні човни Барк B-190D чудово підійдуть для одиночної риболовлі. Надувна гребний човен компактний, легкий, маневрений і цілком комфортабельна для однієї людини. |
Збільшений «порівнювально зі стандартом» діаметр балонів гарантує більшу плавучість, стійкість.
Надувний човен Барк B-190D не вимагає реєстрації в Реєстрації судноходства України. | ![]() |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Пересувне сидіння — 1 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Лопатки — 2 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір гнадувних човнів Барк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 100 см |
| Діаметр балона | 28 см |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Загальна вага | 10 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Насос, Ремкомплект |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса











