Нова модель 2016 року з ПЕРЕДВІЖНИМИ СИДЕННЯМИ!
![]() | Надувні човни BARK B-230D — двомісні надувні човни. Компактні надувні човни Барк B-230D чудово підійдуть для риболовлі. Збільшений «порівнювально зі стандартом» діаметр балонів гарантує більшу плавучість, стійкість. Три слані дають змогу досить впевнено встати в човні. Надувний човен Барк B-230D не потребує реєстрації в Реєстрації судноходства України. |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Слань днищова — 3 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір гребних надувних човнів Барк «BARK»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 124 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Щільність матеріалу | 800 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Неармований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Весла | |
| Довжина весла | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Тип весел | Комбіновані (пластик+алюміній) |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса












