Нова модель 2016 року з ПЕРЕДВІЖНИМИ СИДЕННЯМИ!
Надувний човен Bark В-260Р
- Габарити см 260х130 Ø34
- Кількість гермовідсеків 2
- Пасажировмісність 1
- Вантажність, кг 233
- Вага комплекту, кг 22
- Габарити паковання, см 100x40x35
- Щільність матеріалу 850 г/м2
- Гарантія 3 роки
- Колір основний зелений Варіанти колірних рішень сіро-білий, чорний, червоний, жовтий, камуфляж.
- Комплектація:
- Човен надувний 1
- Привальний брус Є
- Сидіння 2
- Слань днищова 3
- Насос 1
- Весла 2
- Ремкомплект 1
- Сумка пакувальна 1
- Посібник з експлуатації 1
- Сертифікат малого судна 1
Побачити повний асортимент гребних надувних човнів Барк
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гребна |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 130 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Вантажопідйомність | 233 кг |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 22 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Ширина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса





