Слановий моторний човен Барк BT 310 має високі технічні показники та характеристики. П'ятишаровий матеріал ПВХ, з якого зроблений човен, забезпечує судну максимальну міцність і стійкість до зовнішніх впливів, проколювання та стирання.
Слань дають човні додаткову перевагу в устатковості. Човен легко керується, добре тримає курс, не боїться маленьких хвиль і шторму.
Рухоме сидіння для кермового дає змогу правильно розподілити вагу в човні та поліпшити його ходові якості.
На судно BT 310 можна встановити потужний мотор до 8 лс. Човен швидко розганяється й розвиває швидкість до 20 км на годину.
Для своїх габаритів човен має невелику вагу, його можна переносити в надутому стані, взявшись за спеціальні ручки. Одному чоловіку до снаги зібрати судно та спустити його на воду. Моторний човен може рухатися під веслами. На великих катах і яхтах моторний човен BT 310 часто використовують як трансфертне судно.
У складеному вигляді човен не займає багато місця й поміщається в багажнику легкового автомобіля.
![]() | Моторний надувний човен BARK BT-310 — базова модель із мінімальною комплектацією. Вантажність кг 390 Щільність матеріалу човна г/м2 950 Щільність матеріалу днища човна г/м2 1100 Кількість гермовідсеків 3 Потужність двигуна к.с. 5 Вага човна в комплекті кг 35 |
Комплектація
![]() | Човен — 1 | ![]() | Ремкомплект — 1 | ||
![]() | Сидіння — 2 | ![]() | Сумка пакувальна — 1 | ||
![]() | Слань днищова — 6 | ![]() | Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() | Насос – 1 | ![]() | Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() | Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Гарантія 3 роки | Доступні ціни | Высокое якість | Індивідуальний підхід | Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 146 см |
| Діаметр балона | 38 см |
| Вантажопідйомність | 390 кг |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Загальна вага | 35 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 110 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 40 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 5 к. с. |
| Допустима вага мотора | 26 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Плаваючі весла, ергономічні клапана |
| Переваги | Антиковзні покриття рейкового настилу |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса












