

Тримісний моторний надувний човен Bark (Барк) BT 290SD (з жорстким дном і надувним кільсоном)
- Немає в наявності
- Код: Код0К705
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нова модель 2016 року з ПЕРЕДВІЖНИМИ СИДЕННЯМИ!
Киловий моторний човен Bark BT 290 S, обладнаний посиленим жорстким дном, стане чудовим придбанням для туристів, рибалок і мисливців.
Човник не страшний механічні ушкодження й удари, оскільки він виготовлений із міцного п'ятишарового матеріалу ПВХ. Жорстке дно дає змогу рибалкам, без побоювань займатися будь-якими різновидами спінінгового лову. На дно корабля можна встановити необхідне обладнання, меблі, помістити багаж.
Посилений транець здатний витримати двигун потужністю до 8 л.с. Надувний кіль, встановлений на човні, накачується повітрям окремо. Кіль робить опір води меншим і дає змогу човні глісувати.
Човен швидко набирає швидкість, їй легко керувати навіть у складних умовах.
Маневровість човна та її високі технічні характеристики, за досить демократичної вартості, зробили її лідером продажів серед водного транспорту цього класу.
Човен легко збирається і спускається на воду однією людиною. Надувний човен не займає багато місця в складеному вигляді. Компактні розміри човна дають змогу її транспортувати в автомобільному багажнику.
![]() |
Киловий надувний човен Bark BT-290S — це вигідне та розумне придбання для рибалок, туристів і шанувальників активного відпочинку. Габарити см 290х135*36 Вантажність кг 400 Кількість гермовідсеків 3 Щільність матеріалу човна г/м2 950 Щільність матеріалу днища човна г/м2 1100 Потужність двигуна к.с. до 8 Вантажність кг 400 Вага човна в комплекті кг 44 |
Комплектація
![]() |
Човен — 1 | ![]() |
Ремкомплект — 1 | ||
![]() |
Сидіння — 2 | ![]() |
Сумка пакувальна — 2 | ||
![]() |
Жорстке дно — 1 | ![]() |
Посібник з експлуатації — 1 | ||
![]() |
Насос – 1 | ![]() |
Сертифікат малого судна — 1 | ||
![]() |
Весла — 2 |
Чому варто вибрати нас
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Гарантія 3 роки |
Доступні ціни |
Высокое якість |
Індивідуальний підхід |
Безкоштовна доставка |
Продовжувати вибір моторних надувних човнів Барк «BARK»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Моторна |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 135 см |
| Діаметр балона | 36 см |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Щільність днища | 1100 г/м2 |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Кіль | Надувний |
| Транець | Вбудований |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Фанерний пайол зі стрингерами |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Загальна вага | 28 кг |
| Особливості | Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Ремкомплект, Розбірні весла |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 110 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 40 см |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 8 к. с. |
| Допустима вага мотора | 38 кг |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Зелений,сіро-білий, чорний, червоний, жовтий |
| Переваги | Антиковзні покриття жорсткого дна |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Сумка для переноса










