Модель BF 40 LRTU
Тип двигуна 4-тактний
Потужність к.с/кВт 40/29,8
Кількість циліндрів 3
Об'єм см3808
Виносний топл.бак (л) 25
Вага (кг) 97
BF40 має забезпечують великі прискорення, високу продуктивність і неймовірну продуктивність економіки. Цей мотор повносучасно сучасні технології Honda, яка робить двигун дійсно ефективним і найнижчим рівнем викидів і легким у своєму класі.
Економічний і екологічно чисті, але ефективний
підвісний мотор BF40 викиди CO2 на понад 30% менше, ніж у попередніх моделей, у той час приголомшливі показники залишилися колишніми. Програмовний вприск палива, порівнюючи з попередньою моделлю, дає змогу мати до 18 відсотків економії палива на крейсерській швидкості 3000-4500 обертів на хвилину. Поряд з Ecomo-посічною сумішшю технології Honda з Витрата палива такого розміру був найнижчий. Фінляндія Buster L провела серію тест споживання становить 0,37 л милю.
BLAST — Розширене засідання в сидінні
(Boosted низька швидкість крутний момент) дає найкраще прискорення літака та запустити. Система керує співвідношення повітря-паливо та моментом запалювання вибору відповідної комбінації для отримання найкращого можливого прискорення.
- Найнижніші викиди
- Найлегший — важить усього 98 кг
- Максимальна потужність заряду
Човеновий мотор Honda BF 40 LRTU
Двигун
| Тип | 4-тактний, SOHC, 3 циліндри, 2 Клапани/ цил. |
| Зміщення | 808 см (49,4 кубічних дюймах) |
| Діаметр циліндра та хід | 70 мм х 70 мм (2,8 х 2,8 дюйма) |
| Повний діапазон обертів дросельної заслінки | 5000-6000 RPM |
| Номінальна потужність | 40 HP @ 5500 RPM |
| Система охолодження | З водяним охолодженням |
| Подавання палива | Програмовний вприск палива |
| Система запалювання | Мікрокомп'ютер Запрограмований |
| Система запуску | Електричний |
| Вичерпувати | Через концентратор |
| Смазка | Олійний відстійник |
| Комплектація Range | -4 ° до +16 ° |
| Діапазон нахилу | 63 ° |
Ездить
| Передатне число | 2.08:1 |
| Перемикання передач | FNR |
Обладнання
| Генератор змінного струму з регулятором напруги (Electric Start) | 22-Amp (275 Вт) |
| Заряджання батареї живлення | 17 А |
| Пропеллер | Необов'язковий |
| Потужність Tilt | Недоступно |
| Комплектація живлення і Tilt | Доступний |
| Газ Assisted Tilt | Доступний |
| Оповіщення тиску оливи | Стандарт |
| Температура сповіщення | Стандарт |
| Rev-Limiter | Стандарт |
| Спідметр Pickup | Стандарт |
Розміри
| Габаритна ширина | 372 mm/14.7 дюймів |
Суха вага
| L-Type | 97 kg/214 кг. |
Висота транця
| Тип L | 508 мм/20 дюймів |
Порівняльна характеристика 40 л.с.
Побачити повний асортимент Японських 4-тактних човнових моторів Honda (Хонда)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Японія |
- Ціна: Ціну уточнюйте



